Gościcino, Bolszewo, Kębłowo, Orle – Agencja Ochrony, Monitoring

Agencja ochrony AJAX świadczy usługi dla klientów biznesowych oraz indywidualnych od ponad 27 lat, chroniąc osoby i mienie. Nasz obszar działania obejmuje miejscowości takie, jak Gościcino, Bolszewo, Kębłowo, Orle, Góra, Zelewo, Kochanowo, Zamostne, Kniewo, Kostkowo, Rybno oraz okolice – jesteśmy firmą lokalną, a doskonała znajomość terenu to jeden z naszych atutów. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z dobrze zorganizowaną strukturą operacyjną oraz wykorzystaniu najnowszych technologii sprawiają, że oferujemy usługi najwyższej jakości. Profesjonalizm i nieustanna kontrola jakości świadczonych usług oraz dążenie do dalszego ich udoskonalania to cechy, które sprawiają, że cieszymy się zaufaniem rzeszy stałych klientów. Zadowolenie klientów jest dla nas najwyższym priorytetem – stąd do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, pomagając dobrać system kontroli idealnie skrojony pod konkretne potrzeby i wymagania, tak, by zapewnić pełne bezpieczeństwo.

Gwarancją pełnego bezpieczeństwa Twojego obiektu jest czynne 24 godziny dziennie przez 7 dni w tygodniu centrum monitoringu z doświadczonym personelem. Grupy interwencyjne w oznakowanych pojazdach zawsze dojeżdżają na miejsce w wyznaczonym czasie, zgodnym z umową. W przypadku zagrożenia, dzięki systemom GPS, które pozwalają nam wysłać na miejsce interwencji najbliższy patrol, dojazd i interwencja są natychmiastowe. Szybki czas przybycia patrolu na miejsce do miejscowości takich jak Gościcino, Bolszewo, Kębłowo, Orle, Góra, Zelewo, Kochanowo, Zamostne, Kniewo, Kostkowo, Rybno jest gwarantowany! Dodatkowo, cały zakres działania Agencji Ochrony jest ubezpieczony w PZU od odpowiedzialności cywilnej kontraktowej deliktowej. Najniższa cena ochrony w Twojej miejscowości – pakiety są dostępne już od 57 złotych miesięcznie – jest gwarantowana! Ta miesięczna opłata za objęcie usługą ochrony nie ulegnie zmianie przez cały okres trwania umowy.

Monitoring elektroniczny

Metodą zabezpieczenia nieruchomości o niskim koszcie jest monitoring elektroniczny, prowadzony za pomocą kamer. Koszt ich instalacji jest niewielki, a skuteczność znaczna. Aby osiągnąć pełne bezpieczeństwo, system obejmujący zewnętrzne sygnalizatory optyczno-akustyczne proponujemy dodatkowo uzupełnić o podłączenie do całodobowej stacji monitorowania, gdzie obraz z kamer będzie sprawdzany na bieżąco przez wyspecjalizowaną kadrę.

Monitoring wizyjny

Centrum Monitoringu AJAX posiada wdrożony najnowocześniejszy system informatyczny monitoringu wizyjnego. Dzięki zaawansowanej technologii, po sprzężeniu go za pośrednictwem sieci Internet z systemem danego obiektu, zapewnione jest pełne bezpieczeństwo. To rozwiązanie pozwala bowiem skutecznie wyeliminować błędy wynikające z czynnika ludzkiego przez ciągłą cyfrową analizę obserwowanych terenów oraz obiektów. Aby skorzystać z tej możliwości, należy zmodyfikować już istniejące kamery lub zainstalować nowe.

Ochrona fizyczna

Agencja świadczy także usługi ochrony stacjonarnej osób i mienia. W przypadku mienia, polegają na stałej bytności pracownika w strzeżonym obiekcie. Chronimy także osoby, przez ciągłą obecność w otoczeniu chronionej osoby. Profesjonalni, specjalnie wyszkoleni agenci są wyposażeni i przygotowani do interwencji w sytuacjach zagrożenia. Specjalne szkolenia przygotowują ich do pracy, a stały kontakt z centralą oraz Grupami Interwencyjnymi oznaczają, ze interwencja będzie zawsze skuteczna. Dodatkowo, szczególnie dbamy o to, by naszych agentów cechowała nienaganna kultura osobistą i dyskrecja.

Systemy kamer CCTV

CCTV, telewizyjny system dozorowy zwany też „wideonadzorem” to obraz wideo przekazywany w zamkniętym obiegu. Tego rodzaju systemy są powszechnie wykorzystywane do zwiększania bezpieczeństwa w miejscach publicznych, takich jak ulice miast, budynki użyteczności publicznej czy urzędy. Bardzo często są też stosowane w siedzibach różnych przedsiębiorstw, a także w prywatnych domach klientów indywidualnych. Taki system składa się z kamer, które przekazują obraz do monitorów w centrum odbiorczym, gdzie przekazywane obrazy są analizowane przez pracownika.

Patrole interwencyjne

Grupy interwencyjne przemieszczające się oznakowanymi samochodami składają się z profesjonalnych, jednolicie umundurowanych agentów ochrony, z odpowiednim przeszkoleniem i uprawnieniami do przeprowadzania bezpośrednich interwencji. Uzbrojeni są w środki przymusu bezpośredniego oraz broń palną. Ciągłość dodatkowych szkoleń z zakresu najnowszych technik, uwarunkowań prawnych czy innych tematów związanych z zapewnianiem bezpieczeństwa osób i mienia sprawiają, że załogi interwencyjne są w pełni przygotowane do błyskawicznej i skutecznej reakcji w przypadku zagrożenia.