Szemud, Nowy Dwór Wejherowski, Koleczkowo – Agencja Ochrony, Monitoring

Szemud, Nowy Dwór Wejherowski, Koleczkowo – Agencja Ochrony, Monitoring

Agencja Ochrony AJAX istnieje na rynku od 27 lat. Jesteśmy firmą lokalną, z wieloletnim doświadczeniem w branży. Każdego dnia wyrażamy gotowość na to, by bezkolizyjnie współpracować zarówno z klientami firmowymi jak i indywidualnymi. Przez lata wypracowaliśmy doskonałą strukturę operacyjną, która usprawnia nasze wszelkie działania. Obszar na którym można skorzystać z naszych profesjonalnych usług to: Szemud, Przetoczyno, Sopieszyno, Nowy Dwór Wejherowski, Bieszkowice, Koleczkowo, Łężyce, Zbychowo, Gniewowo, Wyspowo. Można nam powierzyć ochronę osób oraz mienia. W swojej pracy stosujemy najnowsze technologie i nie zatrzymujemy się w jednym miejscu. Stale wprowadzamy nowe rozwiązania, dzięki którym stajemy się jeszcze bardziej skuteczni. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się zaspokajać jego potrzeby. Projektujemy spersonalizowane systemy kontroli, po to by każdy klient mógł uzyskać pełną ochronę.

AJAX to Agencja Ochrony, która jest gotowa zapewniać całodobowy system monitoringu z wykorzystaniem niezawodnej kadry. Jesteśmy po to, by dbać o obiekty naszych klientów 24 godziny na dobę. W umowach zawierany jest czas dojazdu do lokalizacji Szemud, Przetoczyno, Sopieszyno, Nowy Dwór Wejherowski, Bieszkowice, Koleczkowo, Łężyce, Zbychowo, Gniewowo, Wyspowo , który jest nieprzekraczalny i odpowiada klientowi. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić konkurencyjne ceny za ochronę oraz specjalne pakiety w cenie już od 57 zł za 1 miesiąc. W ramach takich pakietów klient płaci abonament, którego wysokość jest stała.

Nasi pracownicy poruszają się oznakowanymi pojazdami, wyposażonymi w systemy GPS. Dzięki temu, w krótkim czasie od zgłoszenia jesteśmy gotowi, by dotrzeć w odpowiednie miejsce. Zadbaliśmy także o pełne ubezpieczenie w PZU. Jego przedmiotem jest odpowiedzialność cywilna kontraktowa deliktowa.

Elektroniczny monitoring

W naszej pracy stosujemy najwyższe standardy, czego wyrazem jest monitoring elektroniczny. W systemie tym możemy zainstalować kamery o wysokiej skuteczności przy umiarkowanych kosztach. Jednocześnie doskonale rozumiemy, że do pełnego bezpieczeństwa mogą nie wystarczyć sygnalizatory optyczno-akustyczne zewnętrzne. Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować strategię, w ramach której podłączamy kamery do stacji monitorowania działającej w systemie całodobowym.

Monitoring wizyjny

W naszej Agencji Ochrony staramy się stale wprowadzać nowe rozwiązania, które usprawniają naszą pracę. Obecnie jest to nowy system informatyczny do obserwowania obiektów i otoczenia. Jego rolą jest uzupełnianie zadań, gdzie może zawodzić czynnik ludzki. Nasz system modyfikuje działające kamery lub w razie potrzeby pomaga zainstalować kamery dodatkowe. Efektem końcowym jest sprawne funkcjonowanie całego Centrum Monitoringu AJAX.

Ochrona fizyczna

W ofercie Agencji Ochrony AJAX dostępna jest także opcja stacjonarnej ochrony mienia i osób. W ramach takiej oferty gwarantujemy stałą obecność naszych pracowników na terenie wskazanych obiektów. Zapewniamy doskonałe kadry składające się z osób zaangażowanych, o wysokiej kulturze osobistej, potrafiących dochować poufności w miejscu pracy i poza nią. Dają oni pełne bezpieczeństwo, gdyż zostali przeszkoleni do tego, by działać w warunkach zagrożenia. Zawsze dbamy o to, by posiadali pełne wyposażenie na wypadek interwencji. Nasi pracownicy mają też możliwość skontaktowania się z centralą w każdym czasie.

System kamer CCTV

Jako profesjonalna Agencja Ochrony zadbaliśmy także o to, by mieć systemy kamer, które umożliwiają rejestrację obrazu w ramach właściwej sieci. Jest to w pełni bezpieczne rozwiązanie, gdyż dostęp mają tylko uprawnione osoby z centrum odbiorczego. Kamery CCTV bardzo  dobrze służą zwiększaniu bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej a więc w urzędach, sklepach, szkołach czy na miejskich ulicach. Można je wykorzystywać także na rzecz odbiorców indywidualnych.

Patrole interwencyjne

Nasi klienci mogą także korzystać z usług grup interwencyjnych. Zatrudniamy tam profesjonalnych agentów, którzy potrafią się posługiwać bronią, posiadają stosowne uprawnienia, znają i stosują przepisy prawa. Nasze patrole można bardzo łatwo rozpoznać, gdyż stosujemy jednolite umundurowanie i specjalne oznakowanie floty samochodowej.