Krokowa, Wierzchucino, Żarnowiec, Gniewino – Agencja Ochrony, Monitoring

Krokowa, Wierzchucino, Żarnowiec, Gniewino – Agencja Ochrony, Monitoring

Agencja ochrony AJAX to firma, która od 27 lat działalności na rynku, wyświadcza usługi regionalne w miejscowościach Krokowa, Wierzchucino, Żarnowiec, Gniewino, Choczewo, Nadole, Białogóra. Zdobyte w tym czasie doświadczenie, zaowocowało współpracą z wieloma mniejszymi, jak i większymi przedsiębiorstwami w obrębie zapewnienia ochrony osobom fizycznym i mienia. AJAX stale się rozwija, stawiając na najnowsze rozwiązania technologiczne, które umożliwiają i zapewniają łatwe wpasowanie się w konkretny system kontrolny przedsiębiorstwa i w rezultacie maksymalizację jego ochrony.

Takie rozwiązanie gwarantuje całodobową opiekę monitoringową, nad którą stale czuwa uprawniona do tego kadra pracowników. Jest to pełen nadzór nad nieruchomością w każdy dzień tygodnia przez 24 godziny. Agencja Ochrony AJAX to pełna ochrona i bezpieczeństwo firmy w miejscowości Krokowa, Wierzchucino, Żarnowiec, Gniewino, Choczewo, Nadole, Białogóra przez cały rok. Sam przyjazd do wybranych miejscowości w konkretnym terminie jest oczywiście priorytetem, dlatego od wielu lat szkolimy w tym celu naszą kadrę i udoskonaliliśmy flotę pojazdów. Dzięki temu dojazd jest szybki, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo w bardzo niskiej cenie. Abonament miesięczny może wynieść nawet 57 zł, a raz ustalona stawka nie podlega modyfikacji.

System monitoringowy to jednak nie wszystko, gdyż nasi pracownicy stale nadzorują okolicę również fizycznie, przy użyciu specjalistycznych samochodów zaopatrzonych w dokładny GPS. Dzięki temu możemy pojawić się na miejscu i interweniować błyskawicznie, zapobiegając przy tym większym stratom materialnym czy uszczerbku na zdrowiu. Dysponujemy przy tym ubezpieczeniem PZU, które pozwala w pełni wykonywać powierzone nam obowiązki.

Monitoring elektroniczny

W celu zapewnienia najlepszej ochrony przedsiębiorstwa, niezbędny jest montaż monitoringu i pełna kontrola nad nim. Taka możliwość zapewnia nam sposobność szybkiej interwencji, a nawet obserwowaniu podejrzanych działań i zapobieganiu im za wczasy. Trzeba pamiętać, że same sygnalizatory nie wystarczą, jeśli nie nadzorują ich całodobowo doświadczeni specjaliści. 

Monitoring wizyjny

System stosowany przez nasza firma jest zgodny z najnowszymi normami technologicznymi w zakresie ochrony, który gwarantuje jeszcze większą precyzyjność analizy obserwowanego obiektu. Wyklucza to jednocześnie ewentualną możliwość pominięcia któregoś z elementu przez ludzkie oko. Sam montaż tego typu aparatury jest bardzo prosty i polega na zmodyfikowaniu aktualnie założonych urządzeń i podpięcie ich do centrum monitorującego AJAX.

Ochrona fizyczna

System kamer to oczywiście nie wszystko, gdyż pojawiają się sytuację, w których nasi pracownicy zmuszeni są do interwencji fizycznej. Najlepszym sposobem na zapobiegnięcie sytuacji, w której do budynku firmy wtargnęła grupa niebezpiecznych ludzi, jest stała ochrona na miejscu. Doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni pracownicy zapewnią bezpieczeństwo, czym znacząco obniżają stres osób zatrudnionych w firmie. Gwarantujemy pełną poufność przy możliwości interwencji w każdej chwili. Pracownicy ochrony fizycznej są pod stałym nadzorem centrum monitorującego i interwencyjnego, mogąc w razie potrzeby uzyskać błyskawiczne wsparcie.

Systemy kamer CCTV

Wykorzystanie tego typu aparatury, zapewnia dużo większe bezpieczeństwo w czasie obserwowania określonego obszaru za pośrednictwem kamer. System CCTV to dodatkowa ochrona, gdyż gwarantuje on dostęp do monitoringu wyłącznie wykwalifikowanym profesjonalistą tam stacjonującym. Dzięki temu możliwość podpięcia się pod urządzenie lub jego uszkodzenie zostało zniwelowane. Aktualnie większość budynków publicznych typu: lotnisko, bank, sklep z żywnością, czy urząd administracyjny zaopatrzone są w tego rodzaju kamery. Jednak również w przedsiębiorstwach odnotowujemy znaczący wzrost popularności tego rozwiązania.

Grupy interwencyjne

Zespoły reagowania złożone są z profesjonalnych ochroniarzy, którzy odznaczają się wieloletnim przeszkoleniem i posiadają uprawnienia do używania broni palnej oraz możliwość użycia środków przymusu bezpośredniego. Każdy pracownik doskonale zna obowiązujące prawo, a także swoje możliwości i ograniczenia. Wszyscy specjaliści w AJAX posiadają odpowiednio wyekwipowany mundur, oraz dostosowany do obowiązków pojazd służbowy.