Reda, Rumia – Agencja Ochrony, Monitoring

AJAX to Agencja Ochrony, który wyróżnia się długim, ponad 27 letnim doświadczeniem. Jesteśmy znani na rynku lokalnym, zakres naszej działalności obejmuje takie miejscowości jak: Reda, Rumia, Rekowo Górne, Połchowo, Mrzezino, Sławutówko, Żelistrzewo. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Naszymi parterami są właściciele dużych firm, lokalnych sklepów, a także nieruchomości prywatnych. W zakres naszej pracy wchodzi ochrona osób i mienia. Do tego celu wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologiczne, które zapewniają skuteczność podjętych działań. Aby zyskać zadowolenie klientów, nieustnie podnosimy nasze umiejętności. Kluczem naszej pracy jest porozumienie z klientem, rozpoznanie jest potrzeb i dobranie odpowiedniego sytemu kontroli, który spełni potrzeby klientów, nawet tych, najbardziej wymagających.

Agencja Ochrony AJAX zapewnia całodobową ochronę, doświadczoną i dobrze przeszkoloną kadrę, a także wysokiej jakości sprzęt. Powierzone naszej ochronie obiekty są nieustanie nadzorowane, dodatkowo podlegają 24-godzinnemu monitoringowi. Wywiązujemy się z umowy zawartej z Klientem, nigdy nie przekraczamy czasu dojazdu do obiektu, który został wspólnie uzgodniony. Nasze specjalnie oznakowane, wyposażone w GPS pojazdy szybko dojeżdżają do miejscowości Reda, Rumia, Rekowo Górne, Połchowo, Mrzezino, Sławutówko, Żelistrzewo.

Zapewniamy nie tyko skuteczną ochroną, ale i bardzo atrakcyjne ceny. Pakiety można kupić już za 57 zl na miesiąc. Gwarantujemy stałą, niezmienną ceną abonamentu.  W celu zapewnienia większej ochrony i zyskania zaufania Klientów  informujemy, że Agencja Ochrony posiada pełny ubezpieczenie w PZU od odpowiedzialności cywilnej kontaktowej.

Monitoring elektroniczny

Jedną z popularnych metod ochrony jest monitoring elektroniczny. To znana i skuteczna metoda, którą wyróżniają niewielkie koszty, związane z instalacją kamer. Oczywiście, sam monitoring nie zapewni.pełniej ochrony. Aby ją wzmocnić i zapewnić maksimum bezpieczeństwa, warto zadbać o podłączenie kamer do całodobowej stacji monitorowania.

Monitoring wizyjny

W naszej pracy wykorzystujemy monitoring wizyjny, który składa się z nowoczesnych, mocno rozwiniętych systemów informatycznych, które pozwalają na nieustne analizowanie i obserwowanie obiektów i terenów. To doskonały system , który wyklucza błędy, popełniane przez ludzi. Polega na zainstalowaniu dodatkowych kamer, ewentualnie modyfikacji już istniejących i połączeniu ich z Centrum Monitoringu AJAX.

Ochrona fizyczna

W zakres naszej działalności wchodzi również ochrona osób i mienia. Zatrudniamy wykwalifikowanych agentów ochrony, których wyróżniają nie tylko doskonałe umiejętności, świetne wyposażenie, ale również profesjonalizm, oraz nienaganna kultura. Agenci pracują tak, aby zapewnić pełną dyskrecję  i poufność, służą pomocą w każdej, stwarzającej zagrożenie sytuacji. W celu zapewnienia większego bezpieczeństwa, agencji są w stałym kontakcie z centralą, w każdej chwili mogą poprosić o pomoc Grupy Interwencyjne.

System kamer CCTV

Aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa, Agencja AJAX korzysta z sytemu nowoczesnych kamer CCTV. Kamera obserwuje obraz, który następnie jest rejestrowany przez odpowiednie urządzenia, włączone od właściwej sieci.  Dzięki temu do obrazu rejestrowanego przez kamery, mają dostęp tylko pracownicy naszej Agencji. Nie ma możliwości, aby obraz znalazł się w niepowołanych rękach. Kamery CCTV są idealnym rozwiązaniem do obiektów, wymagających zwiększonej ochrony i maksimum bezpieczeństwa. Mogą z ich korzystać szkoły, banki, supermarkety, urzędy, lotniska, są również system wykorzystywany jest do monitoringu ulic i terenów miejskich. W ostatnich latach kamery CCTV zyskują również uznanie u klientów indywidualnych, którym zależy na nowoczesnych i skutecznych rozwiązaniach.

Patrole interwencyjne

Nasza Agencja to również wyspecjalizowane Grupy Interwencyjne, w których pracują profesjonalni Agenci Ochrony. Grypy Inwencyjne są doskonale przeszklone, mają uprawnienia do posługiwania się bronią palną, mogą również korzystać ze środków przymusu bezpośredniego.  Pracownicy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestniczą w kursach i szkoleniach, dzięki temu są na bieżąco z najnowszymi technikami. Doskonale wiedzą, jak zachować się w danej sytuacji, znają przysługujące im prawa i obowiązki. W trosce o profesjonalizm, Agencji posiadają jednolite mundury, w terenie poruszają się samochodami oznakowanymi logo Agencji AJAX.