Luzino i okolice – Agencja Ochrony, Monitoring

Agencja Ochrony AJAX to firma, w której profesjonalne podejście do ochrony osób stoi na pierwszym miejscu. Od 27 lat działamy na lokalnym rynku. Dzięki odpowiedniej organizacji pracy oraz sprawnemu działaniu w sytuacjach kryzysowych, współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi, ale i biznesowymi. Nasze usługi świadczymy w miejscowościach takich jak Luzino, Bożepole Wielkie, Bożepole Małe, Strzebielino, Barłomino, Robakowo, Milwino, Wyszecino, Częstkowo, Sychowo, Gowino. Nasze usługi obejmują ochronę osób i mienia, przy wykorzystaniu wyłącznie najnowocześniejszych technologii. Nieustannie staramy się przy tym doskonalić stosowane rozwiązania by poprawić bezpieczeństwo naszych klientów. Stawiamy przy tym na indywidualny dialog – wiemy, że każdy ma inne wymagania i potrzeby. Dzięki temu możemy zapewnić każdemu inny system kontroli i bezpieczeństwa.

Agencja ochrony AJAX to najnowocześniejsze centrum monitoringu Twoich obiektów. W naszej kadrze znajdują się wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy całą dobę dbają o bezpieczeństwo Twojego dobytku. Dzięki temu Ty i Twój dobytek jesteście chronieni 24/7, co eliminuje wszelkie zagrożenie. Dodatkowo jesteśmy w stanie zagwarantować dojazd naszych ochroniarzy w określonym czasie, do miejscowości Luzino, Bożepole Wielkie, Bożepole Małe, Strzebielino, Barłomino, Robakowo, Milwino, Wyszecino, Częstkowo, Sychowo, Gowino. Dzięki temu nasi ochroniarze mogą stawić się tam błyskawicznie, w przypadku jakiejkolwiek niepokojącej sytuacji. Zapewniamy najniższą cenę ochrony w Twojej okolicy i pakiety dostępne od 57zł miesięcznie. Abonament ten jest stały i nigdy nie ulegnie zmianie.

Ponadto posiadamy flotę patroli wyposażonych w system GPS, dzięki czemu w razie zagrożenia wyślemy w dane miejsce wszystkie najbliższe patrole. Nasza Agencja Ochrony posiada pełne ubezpieczenie w PZU, dzięki czemu cały zakres ochrony jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej kontraktowej deliktowej.

Monitoring elektroniczny

Wykorzystanie najnowocześniejszych kamer to jeden z najpopularniejszych sposobów na ochronę obiektów. Zaletą tego systemu jest stosunkowo niewielki koszt montażu systemu i duża skuteczność. Możemy je zamontować nawet w najbardziej newralgicznych miejscach co ogranicza możliwości złodziei. Najwyższą skuteczność tego systemu osiągniemy jednak, poprzez podłączenie monitoringu wewnętrznego do całodobowej stacji monitoringu.

Monitoring wizyjny

Czynnik ludzki potrafi być zawodny, przez co coraz częściej to nowoczesne systemy informatyczne zastępują operatorów podczas pracy. Dzięki sieci internetowej Centrum monitoringu AJAX monitoring jest pod nieprzerwanym nadzorem. Pozwala to jeszcze bardziej zwiększyć skuteczność działania monitoringu i wyłapać nawet najdrobniejsze próby ingerencji w system kamer. Dzięki temu wasze obiekty stają się jeszcze bardziej bezpieczne.

Ochrona fizyczna

Oczyścicie maszyny nie wyeliminują człowieka w każdej dziadzinie. W wielu przypadkach konieczna jest obecność uzbrojonych ochroniarzy na terenie posesji lub w okolicy chronionej osoby. Nasza firma również świadczy tego typu usługi. Do pracy tej oddelegowana jest elita naszych pracowników, którzy odbyli specjalistyczne szkolenia z zakresu osób i danych. Cechuje ich nienaganne zachowanie i kultura osobista, co sprawia, że nie tylko chronią w sytuacji zagrożenia, ale i odnajdują się w każdej, nawet bardziej dyskretnej sytuacji. Oprócz odpowiedniego wyposażenia są oni również pod stałą kontrolą centrali, dzięki czemu w razie zagrożenia mogą błyskawicznie wezwać Grupę Interwencyjną czy jednostki ochrony publicznej.

System CCTV

System ten opiera się na nieustannej obserwacji rejestrowanego obrazu, przez urządzenia znajdujące się w danej sieci. Dzięki temu zachowana jest poufność danych, do których mają dostęp wyłącznie określone osoby. Umożliwia to poprawę bezpieczeństwa w obszarach szczególnie zatłoczonych. Obecnie system ten pojawia się nie tylko w szkołach, czy urzędach, ale i prywatnych posesjach.

Patrole interwencyjne

Tego typu jednostki to nasi najlepiej przeszkoleni pracownicy. Oprócz sprzętu posiadają oni również pozwolenie do użycia broni palnej oraz środków przymusu bezpośredniego. Dzięki temu mogą reagować błyskawicznie w szczeciogonie trudnych sytuacjach, gdzie na decyzję pozostają sekundy. Grupy Interwencyjne posiadają specjalne uniformy i poruszają się oznakowanymi pojazdami by móc jeszcze szybciej reagować. Wszystko to dla Państwa bezpieczeństwa.